ارسال پیام مشکوک به مشترکان ایرانسل

ارسال پیام مشکوک به مشترکان ایرانسل

با ارسال پیامی مشکوک به مشترکان اپراتور ایرانسل که مشخصات فرستنده نامعلوم است، شارژ مشترکان کسر شده است. به گزارش فریاد گیلان  به نقل از فارس، در چند روز اخیر از سوی یک اپراتور تلفن همراه که مشخصات آن معلوم نیست پیامک‌های مشکوکی به مشترکان اپراتور ایرانسل ارسال شد. در این پیام مشخصاتی از نام […]

با ارسال پیامی مشکوک به مشترکان اپراتور ایرانسل که مشخصات فرستنده نامعلوم است، شارژ مشترکان کسر شده است.

به گزارش فریاد گیلان  به نقل از فارس، در چند روز اخیر از سوی یک اپراتور تلفن همراه که مشخصات آن معلوم نیست پیامک‌های مشکوکی به مشترکان اپراتور ایرانسل ارسال شد.

در این پیام مشخصاتی از نام ارسال‌ کننده به تلفن‌های همراه ایرانسل ذکر نشده است و به گفته تعدادی از مشترکان اپراتور ایرانسل مبلغی از شارژ آنها کسر شده است.

این پیام با نام « پیام وب » به مشترکان ایرانسل ارسال شده است که پس از بازکردن این پیام آدرس اینترنتی نامعلومی مشاهده می‌شود.

در ابتدای این پیام جمله « برای دانلود و مشاهده رایگان کلیک کنید » ذکر شده است که پس از کلیک کردن بر روی آدرس، مبلغی از شارژ مشترک ایرانسل کسر می‌شود.

همچنین در ادامه این فرآیند دانلود که با توجه به نوشته ابتدای متن مبنی بر رایگان بودن آن و کلیک کردن بر روی « ورود به آدرس وب » صفحه‌ای با نام « در حال دانلود » مشاهده می‌شود.

در ادامه این دانلود که هیچ گونه دانلودی صورت نگرفته و هویت آن نامعلوم است کلمه‌ای با نام « عدم موفقیت در دریافت » مشاهده می‌شود و در پایان مبلغی از حساب مشترکان کسر می‌شود.

به گفته تعدادی از مشترکان کل مبلغ شارژ آنها کسر شد.

به گزارش فارس، آدرس  http://85.185.13:8989/wappush2255.3gp طی یک پیام مشکوک به مشترکان ایرانسل ارسال شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
Facenama cloob  Afsaran balatarin Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious  FriendFeed

نظرات بینندگان

نظری ثبت نشده است


+ 5 = ده